Boğazda en nezih Restaurant Oba'da Özel Davetler | Oba Sultan Cafe
Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

TR EN AR
Özel Davetler

Özel Davetler

Özel davetlerinizi yıllarca hafızalardan silinmeyecek, tatlı hatıralarla hatırlanacak anlara dönüştürmek için 45 yıldır aynı adreste ayrıcalıklı hizmetler veren Oba Restoran, on yılları aşkın deneyimi, misafirperverliği, her daim kusursuz hizmet anlayışı ile sizlere sunuyor. 

Kadim İstanbul'un eşsiz ve doyumsuz boğaz manzarası ve muhteşem yakamozlar eşliğinde zerafetin stile dönüştüğü bir mekanda, Türk,Osmanlı ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerinden oluşan menüleri ile davetlerinizi unutulmaz anlara çeviren Oba Restoran, geleneksel Türk misafirperverliği anlayışı, yemeklerin hazırlanışından, taşınması ve sunumuna kadar en ince ayrıntılara dikkat edilerek, tıpkı evde hazırlanmışcasına gösterdiği özeni ile siz ve dostlarınıza ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. 

45 yıldan bu yana sayısız organizasyona ev sahipliği yapmış Oba Restoran, kurumsal firmaların yemekli toplantıları, konferans ve seminer yemekleri, şirket,bayi ve dernek toplantıları, lansman toplantıları, gala yemekleri, basın toplantıları, kurumsal yıldönümü yemekleri gibi daha pek çok özel davette İstanbul'un en seçkin ve bilinen mekanlarından biridir. 

Oba Restoran, eğitimli ve disiplinli personeli ile profesyonel ve amaca yönelik çözüm odaklı hizmet anlayışı ile mükemmele ulaşmak ve özel davetlerinizi görkemli anlara dönüştürmek için İstanbul'un en özel adreslerinden birinde sizleri bekliyor. 

500 kişilik mekan kapasitesi ve 50 araçlık otoparkı ile davetlerinizi sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Yurtdışı ve yurtiçi farklı bölgelerden gelen davetlilerinizin havaalanı ve/veya otel transferleri için Oba Restoran'a özel lüks VIP araç transfer hizmetimiz ile dostlarınıza kendilerini ayrıcalıklı hissettirme şansına sahipsiniz. 

Özel günleriniz için düşlediğiniz her türlü ayrıntıyı bizlerle paylaşabilir, Oba Restoran'ın on yılları aşkın deneyiminden de faydalanarak davetlerinizin kusursuz gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan onur duyarız

Reservation

You can make a reservation by filling out the form below, Please note that reservations are only confirmed once we check availability.

Pick your Date & Time

Reservation Details