Boğazda en nezih Restaurant Oba'da Düğün Nişan Davetleri | Oba Sultan Cafe
Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

TR EN AR
Düğün & Nişan

Düğün & Nişan

Hayatınızın en mutlu, en özel ve en heyecanlı gününde hayallerinizi süsleyen, düşlediğiniz düğün gecenizin unutulmaz dakikalarını, gecenize şahitlik edecek akrabalarınız ve konuklarınız ile birlikte, görkemli İstanbul manzarası eşliğinde huzurlu bir atmosferde, gelecekte çocuklarınıza keyifle anlatacağınız masalsı bir serüvene dönüştürün. 

Yıldızlarla bezenmiş muhteşem gökyüzünün yalnızca sizler için parıldadığını hissetmeniz için titizlikle ve hassasiyetle hizmet sunan Oba Restoran, her türlü ince ayrıntıyı düşünerek sizlerin üzerindeki düğün hazırlığı yükünü hafifletmek için ayrıcalıklı ve özenli hizmetler sunmaktadır. 

43 yılı aşkın süredir İstanbul'un en nadide restoranlarından biri olan Oba Restoran, on yılları aşkın deneyimi, kusursuz hizmeti sunmayı hedeflemiş titiz yaklaşımı ile özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürmek için çalışıyor. 

Eşsiz ihtişamın, konfor ve kalite ile birleşmesi için güler yüzlü ve yaklaşımcı servis anlayışı, Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarının birleşimi ile oluşturulmuş İstanbul'un en özel lezzetleri, Oba Restoran'da olmazsa olmaz ve taviz verilemeyecek hassasiyette sizlere sunuluyor. 

En özel gecenizde sizlerin ve dostlarınızın damaklarını şenlendirecek ve sunduğu tadlarla, damaklarınızda iz bırakacak Oba Restoran lezzetlerini, sizlerin istekleri doğrultusunda belirleyebileceğimiz menülere dönüştürebilir, gecenizin manevi tadını tamamlayacak hoşluk olarak dostlarınıza ikram edebilirsiniz. 
 

Reservation

You can make a reservation by filling out the form below, Please note that reservations are only confirmed once we check availability.

Pick your Date & Time

Reservation Details