Boğazda Restoran, Alkolsüz Restoran, Steakhouse, Restaurant | Oba Sultan Cafe
Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

TR EN AR

Düğün & Nişan

Hayatınızın en mutlu, en özel ve en heyecanlı gününde hayallerinizi süsleyen, düşlediğiniz düğün gecenizin unutulmaz dakikalarını, gecenize şahitlik edecek akrabalarınız ve konuklarınız ile birlikte, görkemli İstanbul manzarası eşliğinde huzurlu bir atmosferde, gelecekte çocuklarınıza keyifle anlatacağınız masalsı bir serüvene dönüştürün.

Detay

Özel Davetler

Özel davetlerinizi yıllarca hafızalardan silinmeyecek, tatlı hatıralarla hatırlanacak anlara dönüştürmek için 43 yıldır aynı adreste ayrıcalıklı hizmetler veren Oba Restoran, on yılları aşkın deneyimi, misafirperverliği, her daim kusursuz hizmet anlayışı ile sizlere sunuyor.

Detay

Mescit

Restornımızda bulunduğunuz sürede dini ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, kadın erkek ayrı mescidimiz ve abdest alabileceğiniz ortamı sizler için hazırladık.

Detay

Oyun alanı

Sizler yemeğinizi yerken çocuklarınızın da güvenle vakit geçirebilecekleri restoran içi çocuk oyun alanımız minik misafirlerimiz için özenle hazırlandı.

Detay

360 Tour

Restoranımızda tüm bölümler 360 derece kamera ile görüntülendi, restoran içinde gönlünüzce gezebilir, oturma yerlerini görebilirsiniz.

Detay

Reservation

You can make a reservation by filling out the form below, Please note that reservations are only confirmed once we check availability.

Pick your Date & Time

Reservation Details